Vítáme nově certifikované restaurace

Vítáme nově certifikované restaurace

Jsme rádi, že se vše v gastronomii pomalu vrací do normálních kolejí a můžeme proto oznámit hned tři další certifikované restaurace Czech Specials.


Při svých prázdninových cestách po Moravě určitě navštivte Pivovar Černý orel v Kroměříži, kde vám kromě vynikajícího jídla, jako je například kachní stehno se zelím, nabídnou i vlastní pivo, a toužíte-li po odpočinku, tak i pivní lázně.
 
1-cerny-orel-kromeriz.jpg     3-cerny-orel-kromeriz-1.jpg

V Krkonoších vás čekají hned dvě restaurace s obnoveným certifikátem Czech Specials. V Peci pod Sněžkou v restauraci hotelu Horizont můžete ochutnat vynikající regionální specialitu, Krkonošské kyselo, hustou polévku s houbami a vajíčkem zahuštěnou chlebovým kváskem, a když vám zbude v žaludku místo, tak ještě nadýchaný borůvkový knedlík.
 
4-horizont-2.jpg     5-horizont.jpg

Friesovy boudy ve Strážném vás určitě nasytí výbornou polévkou kulajdou, můžete si dát i brambory na loupačku nebo krkonošské sejkory, což jsou bramborové placky na sladko. Pokud vás sem zavede Krkonošská pivní stezka, tak právě zde ochutnáte vynikající pivo Fries, které se zde s láskou vaří.
 
6-friesovy-boudy.jpg     7-friesovy-boudy.jpg


Autor: CzechSpecials