Silvestrovské a novoroční oslavy v restauracích Czech Specials

Silvestrovské a novoroční oslavy v restauracích Czech Specials

Vychutnejte si silvestrovské menu a oslavte Nový rok v certifikovaných restauracích Czech Specials. A co zajímavého si pro vás připravily?


Hotel HORIZONT v Peci pod Sněžkou si pro vás připravil slavnostní silvestrovský večer v "NÁMOŘNICKÉM STYLU" s bohatým slavnostním bufetem a novoročním přípitkem.Oslavit SILVESTR ve stylu (WO)MEN IN BLACK se silvestrovským a novoročním menu můžete v Malešickém mikropivovaru. Na novoroční oběd tu připravují česnečku se sýrem a čočku s uzeným masem.Vybrané speciality vyzkoušejte také v hotelu Selský dvůr v Hostivaři. Na silvestrovskou i novoroční nabídku se můžete těšit i ve Wellness hotelu Alexandria v Luhačovicích.
Slavnostní menu doplněné vynikajícími tuzemskými i zahraničními víny pro vás připravují v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech.
Restaurace Gusto Plzeňka nabízí speciální novoroční menu: vařená šunka od kosti s čočkou Beluga a mačkanými bramborami s kroupami. Jako dezert se můžete těšit na švestky macerované v rumu s karamelem a perníkovou zmrzlinou.
Restaurant Valdštejn Lázně Libverda si pro své hosty zase připravil od 29.-31.12 hovězí hody.

       


A na novoroční brunch zavítejte do Zájezdního hostince  U Jiskrů. Těšit se můžete na ovarové koleno ve vacuu, svíčkovou dědy Jiskry nebo jelení kýtu v perníkové omáčce.

Přejeme vám dobrou chuť a krásný nový rok 2023.

Foto: archivy příslušných restaurací