Restaurant Bohemia – Wellness Hotel Step

Restaurant Bohemia – Wellness Hotel Step

Najít restauraci s nabídkou české kuchyně v tom nejlepším provedení můžete i mimo samotné centrum. Například Restaurace Bohemia Wellness Hotelu Step na stráni nad Balabenkou v Libni takovým místem jistě je. Moderní stavba s restaurací podle novodobých představ o české hospodě, kde je výběr i kvalita české gastronomie puncovaná certifikací Czech Specials na žádoucí výši. Navíc můžete spatřit i jiné části metropole, a nad jídlem uchystaným s umem a péčí se přesvědčit o kouzlu našich receptur.


Zajímavá místa se znamenitou gastronomií nemusí být nutně jenom v centru metropole. Příkladem je působivý areál Hotelu Step v Praze Libni. Krom dalšího v něm „bydlí“ gastronomických zařízení. Z těch je pro „ulici“ přístupná hlavní restaurace Bohemia, věnujme se tedy jí.
 
step5.jpg     step10.jpg

Poměrně rozlehlá prostora reprezentuje trend českých hospod současnosti. Četné sloupy ji dělí na části, jež skýtají jisté soukromí. Fotografie na sloupech a jejich hřejivé dřevěné obložení pak probouzejí atmosféru v jinak poněkud sektorově působícím prostředí. Máte-li štěstí, můžete se ze svého místa na obrázku z filmu Postřižiny pokochat pohledem na půvaby Magdy Vášáryové.

Náladu umocňuje navíc nabídka kuchyně a provedení nabízených krmí. Polední menu skýtá přehlídku toho nejlepšího z tradice českých jídel. Staročeská bramboračka, sekaný masový karbanátek s vařeným bramborem a kyselou okurkou nebo nesmrtelný Španělský ptáček, to je jen malá ukázka. Způsobí vám však jednak zrychlené polykání, dále pak dilema při volbě.
 
step6.jpg     step9.jpg

Hlavní menu obsahuje pokrmy, které v české nabídce už zkrátka nemohou chybět. Tam narazíte na kulajdu či svíčkovou. Vedle toho ovšem i na speciality s puncem momentálně nejvyšší popularity - burgery a tatarák. Bohemia se chlubí ještě jiným hitem, polotmavým ležákem Old Bohemia Beer. Pro hotel jej vaří pivovar Nymburk.
 
step8.jpg     step4.jpg

Protože hotel je místem setkání i zahraničních návštěvníků, je široký výběr českých tradičních jídel v režii značky Czech Specials sympatickou upoutávkou na jejich pestrost a kvalitu. K tomu všemu patří samozřejmě i práce personálu. Hotel je zaveden na skupinové pobyty. Tak se zhusta stane, že v čase obědů či večeří je restaurace do poslední židle obsazena. Přesto, že si všichni objednávají à la carte probíhá servis rychleji než rychle bez ústupků profesionalitě. Takže na možné varování, že budete čekat déle nakonec vůbec nedojde.

Wellness Hotel Step – Restaurant Bohemia
Malletova 1141/4, Praha 9 190 00
tel.: +420 296 786 320, e-mail: provoz@hotelstep.cz
www.wellness-hotel-step.cz
otevřeno: Po – Ne 11.30 – 23.30


Autor: Milan Ballík