Kam na Silvestra a Nový rok?

Kam na Silvestra a Nový rok?

Oslavte Silvestra a Nový rok v restauracích Czech Specials


Když Silvestr, tak co třeba na horách a v hotelu Horizont – včetně slavnostní silvestrovské i půlnoční večeře s přípitkem. 31. 12. bude večer "LAS VEGAS SILVESTR" – program s ohňostrojem, tombolou, novoročním dárkem či soutěží o nejoriginálnější kostým.

Nebo prožijte konec roku v poklidu a v pohodě na břehu Máchova jezerahotelu Port. Čeká na vás mimo jiné večerní plavání při svíčkách, silvestrovská večeře s přípitkem a půlnočním ohňostrojem.

        

U Pinkasů
se můžete těšit na staročeskou česnečku se sýrovými krutony a čerstvou kudrnkou nebo pikantní Pinkasův guláš se strouhaným křenem, pečenou vepřovou roládu s bylinkovou nádivkou, bílé grilovací klobásky se zelím a cibulí. Nechybět bude také čočka na kyselo s uzenou krkovicí a smaženou cibulkou. To vše zapijete  Plzeňským Prazdrojem.


Nebo zavítejte do Triton Restaurantu a dejte si Silvestrovskou galavečeři o 7 chodech & Live piano v průběhu večera.  Připravují tu na poslední den v roce slavnostně upravené: brambory v popelu, mušle sv. Jakuba, Foie gras, telecí brzlík nebo jelena. To vše skvostně snoubené s vynikajícími víny a na přípitek Möet & Chandon Impérial Champagne.

                

Malostranské besedě můžete Nový rok přivítat speciálním menu: polévka z černých fazolí s čedarem, ovar z vepřového kolene a plecka s křenem a hořčicí, pražská šunka od kosti s černou čočkou, kořenovou zeleninou a sázenými vejci.

        


Na tradiční silvestrovské pochoutky se můžete těšit i v Pivovarském domě Benedikt nebo pivovaru Osseegg či Plzeňské restauraci U sedlerů.

No a začít Nový rok 2024 můžete třeba Novoročním brunchem v Zájezdním hostinci U Jiskrů, kde si pochutnáte na vybraných lahůdkách.

        

Tak dobrou chuť a krásný nový rok!