Advent v restauracích Czech Specials

Advent v restauracích Czech Specials

Překrásný adventní čas je sice dobou postní, kdy bychom si měli odpírat požitky, včetně těch gurmánských, ale proč se v předvánočním čase takto týrat? Zastavte se v některé z certifikovaných restaurací Czech Specials a ochutnejte některou ze svátečních dobrot, které vás zahřejí i svátečně naladí.


Speciální vánoční koňak i vánoční pivo nabízí v Brně EFI Hostinec. Nechcete-li připravovat štědrovečerní večeři, objednejte si celé menu na www.efishop.cz.
Jedinečný vaječný koňak s mnoha vynikajícími ingrediencemi ochutnáte v restauraci Mlýnský domov. Svařeným vínem a horkou čokoládou vás pohostí v Pivovaru Řevnice a v pražském Osseggu můžete speciální vánoční pivo nejen ochutnat, ale i zakoupit v dárkovém balení jako zajímavý vánoční dárek.

                      


Kdo má rád šneky, které jsou dávným staročeským postním jídlem, může na Štědrý den zamířit buď na Žižkov, do restaurace Sou100 či do restaurace Sezona na Chvalskou Tvrz.
Malešický mikropivovar nabízí první z mnoha vánočních piv, VÁNOČNÍ LEŽÁK 13 z Pivovar Clock, spodně kvašené polotmavé silné pivo.

Bohatý štědrovečerní raut nabízí certifikovaná restaurace Epicure hotelu Start ve Špindlerově Mlýně.

                      

Ochutnejte Česko i o adventu!