1. 10. - 7. 10. | Největší oslava kávy na Zlínsku

 • Svátek všech milovníků kvalitní kávy, ale i těch, kteří do jejích tajů teprve chtějí proniknout, se bude opět konat na Zlínsku. 

Uplynulé události

GRAND RESTAURANT FESTIVAL 2020: SCI-FI ?

GRAND RESTAURANT FESTIVAL 2020: SCI-FI ?

Send by e-mail
 • Již XI. ročník Grand Restaurant Festivalu proběhne od 15. ledna do 29. února 2020. Celkem 89 špičkových restaurací z celé České republiky připravilo menu ovlivněné tímto magickým rokem.
  Inspirací návštěvníkům, restauratérům, kuchařům a sommeliérů je kouzelný letopočet 2020, v literatuře uváděný jako příklad science fiction, naší vzdálené budoucnosti. My ale žijeme dnes! Co chutná dnešní mladé generaci? Myslíme při tom všem na naši planetu? Kromě oblíbených tříchodových degustací nabízí festival například jako pobytové balíčky večeře s ubytováním, tematické festivalové brunche, komentované gastronomické procházky i mnohé další …

  Můžete opět “ochutnat” jedny z nejzajímavějších restaurantů v naší zemi za velmi výhodnou festivalovou cenu!
  Více se dozvíte na https://maureruv-vyber.cz/grand-restaurant-festival

  kde?

 • Česká republika

  kdy?

 • 15. 01. 2020 - 29. 02. 2020

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.