1. 10. - 7. 10. | Největší oslava kávy na Zlínsku

 • Svátek všech milovníků kvalitní kávy, ale i těch, kteří do jejích tajů teprve chtějí proniknout, se bude opět konat na Zlínsku. 

Uplynulé události

Gastro Hradec – Vitana Cup 2018, 15.3.2018

Gastro Hradec – Vitana Cup 2018, 15.3.2018

Send by e-mail
 • 15. 3. 2018 Kongresové centrum ALDIS, Hradec Králové.
   
  Východočeská pobočka AKC ČR Vás srdečně zve na 23. ročník největší gastronomické soutěžní přehlídky v ČR s mezinárodní účastí a 13. ročník o titul mistra republiky kuchařů a cukrářů. Prožijete s námi zajímavý den s bohatým programem. Čekají na Vás vytříbené chutě, nové poznatky, ale také příjemná setkání. Jedním z nich určitě bude možnost popovídat si s osobností gastrofestivalu Markétou Hrubešovou, oblíbenou českou herečkou, moderátorkou, modelkou a také samozřejmě vynikající kuchařkou. V kuchařském studiu bude probíhat prezentace Juniorského národního týmu AKC ČR, který před zraky veřejnosti připraví soutěžní menu o čtyřech chodech. Už nyní se můžete těšit na tartar ze pstruha, hráškovou panna cottu, kančí hřbet v chorizo strouhance a luxusní cheesecake s ganache z černého rybízu. Jistě Vás zaujme expozice dle historických receptur od naší Staré gardy. Vaše chuť rozhodne o vítězné svíčkové omáčce v soutěži Chuť Česka. Atraktivní je výroba Carvingu v časovém limitu přímo před Vašimi zraky. V letošním roce jsou opět zařazeny soutěže pro širokou veřejnost, které jsou zadané podle velikonočních tradic. Určitě je na co se těšit, přijďte si zasoutěžit nebo podpořit své známé nebo se jen podívat a potěšit z krásných soutěžních výrobků.

  Autor: Maria Horníková

  kdy?

 • 15. 03. 2018 - 15. 03. 2018

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.