Uplynulé události

Garden Food Festival 2020

Garden Food Festival 2020

Send by e-mail
 • A ještě zbývá:
  Uherské Hradiště 19. – 23.8.
   
  Kupte si náramek s čipem a pak už jen objevujte
  Žádné ploty, žádné omezení. Místo vstupného pro každou osobu si stačí koupit náramek s čipem a nabít na něj finance. Prodejce objevíte v různých zónách po městě, v klidu a bez front.
   
  Program po celém městě po několik dní
  Speciální nabídky prodejců, workshopy, kuchařské show nebo program pro děti. Aktivity spojené s Garden Food Festivalem probíhají po několik dní. Nikomu tak nic neuteče a rozhodně se nestane, že byste se někam nedostali.
   
  Podpora lokálních podniků
  Do Garden Food Festivalu jsou zapojeny i místní komunity. Lokální podniky jsou nyní jeho nedílnou součástí.

  A na co se můžete těšit!!
  Zkoušíte rádi exotické delikatesy? Nebo milujete spíše tradiční českou a regionální kuchyni? Garden Food Festival vám nabídne řadu speciálních a nezapomenutelných gastronomických zážitků. Představí zajímavé kulinářské koncepty z celé republiky i ze zahraničí, ochutnáte farmářské a lokální produkty, destiláty, tuzemská i světová vína či produkty z minipivovarů. V programovém menu nebudou chybět ani program pro děti, beauty zóna a hudební představení.
   
  Více o se o letošním Garden Food Festivalu dozvíte na: https://www.gardenfoodfestival.cz/  
   
   
   

  kde?

 • Uherské Hradiště

  kdy?

 • 12. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.