Certifikované restaurace

Restaurant UngeltSend by e-mail

Kontakty

Restaurant Ungelt Týn 638/5
Praha 11000
Telefon
777 427 000
E-mail
info@restaurant-ungelt.cz
Web
www.restaurant-ungelt.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
11:00 - 0:00
úterý
11:00 - 0:00
středa
11:00 - 0:00
čtvrtek
11:00 - 0:00
pátek
11:00 - 0:00
sobota
11:00 - 0:00
neděle
11:00 - 0:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
68
Nekuřácké
0
Terasa
0

Přijďte ochutnat vybrané speciality do naší restaurace, která se nachází v kouzelném dvoře Týn, jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Nabízíme to nejlepší ze středomořské i tradiční české kuchyně. K dobrému jídlu vám nabídneme i vybrané víno z Francie, Čech a Moravy. 

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Ippa Café

V Ippa Café můžete ochutnat evergreeny nebo novinky jako mango, hruška nebo cheesecake hned ve čtyřech pražských pobočkách, a to Belgická, Tylovo náměstí, Jungmannova či Břevnov. Ochutnejte dezerty, které nemají v České republice konkurenci.

Ippa Café


Rychlé občerstvení Pork Chaps Deli

Unikátní rychlé občerstvení – kvalitní nakládané maso, sendviče a polévky. To vše najdete na Vinohradech v Lublaňské ulici. Špičkové suroviny a originální receptury dělají z místních sandwičů mimořádný chuťový zážitek.

Rychlé občerstvení Pork Chaps Deli


Výčep Pult řetězce Ambiente s perfektně čepovanými ležáky

Jediné místo, kde ochutnáte dokonale ošetřený český ležák hned z šesti pivovarů. Díky našim zkušenostem a technologii umíme dát stejnou péči jakémukoliv pivu na pípě. Přijďte porovnat jejich chuť!

Výčep Pult řetězce Ambiente s perfektně čepovanými ležáky


The Borsh – Ukrajinská polévkárna

Ukrajinskou polévkárnu najdete na Vinohradech. Mají tu polévky i hlavní jídla, s masem i pro vegetariány. Vaří se zde podle originálních ukrajinských receptů.

The Borsh – Ukrajinská polévkárna