Certifikované restaurace

Restaurace BrasserieSend by e-mail

Kontakty

Restaurace Brasserie Křížkovského 20
Brno
Telefon
543 122 022/002
E-mail
sales.qbex@q-hotels.cz
Web
https://www.qualityhotelbrnoexhibitioncentre.com https://www.facebook.com/qualityhotelbrno
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
11:00 - 22:00
úterý
11:00 - 22:00
středa
11:00 - 22:00
čtvrtek
11:00 - 22:00
pátek
11:00 - 22:00
sobota
11:00 - 22:00
neděle
11:00 - 22:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
42
Nekuřácké
42
Terasa
46

RRestaurace Brasserie je součástí hotelového komplexu Quality Hotel Brno Exhibition Centre. Celý areál zahrnující mimo hotel také konferenční prostory má velmi výhodnou polohu. Leží v těsném sousedství brněnského výstaviště, tedy na okraji centra města, v klidné lokalitě s výbornou dostupností z dálnice i z centra Brna. Restaurace byla otevřena v roce 2002 v rámci komplexní přestavby prostor v přízemí hotelu. Zpočátku se zaměřovala spíše na mezinárodní kuchyni. Postupem času se však přiklonila díky zvyšujícímu se zájmu hostů k moravské a české kuchyni.
 
Při veletrzích je restaurace ideální volbou pro pracovní oběd či jednání v příjemném a klidném prostředí, jen pár kroků z pavilonů. V ostatním období je restaurace vyhledávaná právě pro svoji poklidnou atmosféru mimo ruch centra města a přitom nedaleko centra veškerého dění. K restauraci přísluší také bezplatné parkoviště.
 
Šéfkuchař Josef Dufek, dlouholetý člen seniorského národního týmu kuchařů, připravuje pokrmy moravské a české kuchyně v moderním pojetí s využitím kvalitních lokálních surovin. Kromě stálého jídelního lístku tu vždy najdete i nabídku poledního menu. Nápojový lístek obsahuje široký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů, především moravských i zahraničních vín. Otevřenou součástí restaurace je v letním období unikátní terasa ve tvaru plachetnice, na které si můžete vychutnat pokrmy připravované na grilu nebo osvěžující míchané nápoje.


Restaurace se aktivně podílí na několika projektech podporujících poctivou tradiční gastronomii, jakým je právě Czech Specials.
 

Doplňkové služby

bezbariérové WC, dětská židle k dispozici, dětský podsedák k dispozici, přebalovací pult, reprodukovaná hudba, WiFi, oslavy, salonek, cateringové služby, čistič bot, klimatizace, domácím zvířatům vstup povolen, protipožární signalizace, parkoviště

Režim platby

American Express, Diners Club, EuroCard / MasterCard, hotově české koruny, hotově eura, Maestro, VISA, VISA Electron, V Pay, stravenky Ticket Restaurant, stravenky Sodexo

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Stará škola u Louckého kláštera

Stará škola u Louckého kláštera ve Znojmě byla zrekonstruována v roce 2022. V jedné z nejstarších částí bývalého premonstrátského sídla se nachází infocentrum, lapidárium a sál určený pro konání kongresů. Nechybí ani prostory pro prezentaci starých řemesel.

Stará škola u Louckého kláštera


Pivovarský dům Poupě v Brně

Městský pivovar v Brně uvařil svou první várku piva již 12. září 1545. Jeho doposud nejlepší období bylo v letech 1798-1805, kdy zde působil sládek František Ondřej Poupě. Nově zrekonstruovaný Pivovarský dům Poupě by rád navázal na tuto tradici a přinesl do centra Brna kvalitní pivo.

Pivovarský dům Poupě v Brně


Zámecká oranžerie v Habrovanech

Oranžérie v Habrovanech na Vyškovsku je součástí místní zámecké zahrady, která začátkem tisíciletí prošla rekonstrukcí. A roku 2021 se dočkala i oranžerie. Stala se novým prostorem, kde lze pořádat rodinné oslavy, pracovní setkání či svatby.

Zámecká oranžerie v Habrovanech


Murál čertovská tramvaj v Čertově rokli

Krásné a nápadité graffiti naleznete v Brně na konečné tramvají Čertova rokle na sídlišti Lesná. Velkoformátová malba v sobě ukrývá hned několik přísloví a pořekadel.

Murál čertovská tramvaj v Čertově rokli