Certifikované restaurace

Cukrárna "Na nádvoří"Send by e-mail

Kontakty

Cukrárna "Na nádvoří" Národní 37/38
Praha 1 110 00
Telefon
+420 725 766 583
E-mail
catering@ppsm.cz
Web
https://www.cukrarna-na-nadvori.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
8:30 - 19:00
úterý
8:30 - 19:00
středa
8:30 - 19:00
čtvrtek
8:30 - 19:00
pátek
8:30 - 19:00
sobota
10:00 - 19:00
neděle
-

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
50
Nekuřácké
0
Terasa
20

Doplňkové služby

Cukrárna je tu právě pro vás! Jen několik kroků od centra plného života projdete do dvora a objevíte malebné podloubí – oázu klidu – kde sídlí Cukrárna Na nádvoří. Nachází se v samém centru Prahy, ukryta na klidném nádvoří historického domu na Národní třídě, v paláci Pražské plynárenské a.s.

Režim platby

Hotovost, platebním bankovním terminálem, e-stravenkou, papírovou stravenkou

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Návštěvnické centrum ČNB

Návštěvnické centrum ČNB představuje svět peněz a ekonomiky pro celou rodinu. Expozice a programy České národní banky vás provedou historií a současností naší měny.

Návštěvnické centrum ČNB


Lahůdky Zlatý kříž v Jungmannově ulici

Jedničkou v pražském sortimentu lahůdek je už od první republiky Zlatý kříž u Jungmannova náměstí. Nabízí chlebíčky, jednohubky, obložené mísy, slané slavnostní dorty, zákusky a mnoho dalších lahůdek pro každou příležitost.

Lahůdky Zlatý kříž v Jungmannově ulici


Cukrárna a lahůdky Ovocný Světozor v Praze

Ovocný Světozor nabízí nepřeberné množství ovocných, tvarohových a šlehačkových dortů, zmrzlinových pohárů, zmrzliny kopečkové a točené, ale i balené, palačinek, poctivých obložených chlebíčků nebo plněných bagelů.

Cukrárna a lahůdky Ovocný Světozor v Praze


Chlebíček Store – veganské bistro v Libni

Chlebíček Store nabízí veganské občerstvení. Hlavním produktem tu jsou chlebíčky, připravované pouze z rostlinných surovin. V bistru je připravují čerstvé po celý den, přímo před zraky zákazníků. Dále zde nabízí dortíky a polévky. Zajišťují i catering na oslavy a další akce.

Chlebíček Store – veganské bistro v Libni