Certifikované restaurace

Cukrárna For YouSend by e-mail

Kontakty

Cukrárna For You Mírové náměstí 101
Broumov 101 55001
Telefon
E-mail
Web
budou v květnu
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
8:30 - 15:30
úterý
8:30 - 15:30
středa
8:30 - 15:30
čtvrtek
8:30 - 16:00
pátek
8:30 - 16:00
sobota
8:00 - 11:00
neděle
-

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
17
Nekuřácké
0
Terasa
0

Doplňkové služby

Otevřeli jsme v roce 2020. Nabízíme zákusky i chlebíčky od rodinné pekárny. Vyrábíme si vlastní zmrzlinu a prodáváme regionální produkty nejen Broumovska. Doplňkový prodej je kuličková zmrlina, nápoje, italské produkty. Kávu si vozíme z Itálie. V cukrárně se konají worskhopy s názvem "Vyrob si svůj produkt", kde místní učí ostatní třeba recyklovat starý kalendář a vyrobit si z něj dárkovou tašku. Také pořádáme cestopisné besedy s ochutnávkou. Zákazníci - hlavně místní - se k nám vrací. Cílem založení cukrárny bylo oživit náměstí města Broumova. Propojit místní regionální produkty a lidem tak ukázat a dát, to co tu v regionu máme. Vzniklo pevné pracovní místo a v sezóně nám tu pomáhají studenti. Srdcem cukrárny není jen její sortiment, ale i její pracovní tým. Zákusky snídáme také, protože to nejde nevzít si :)

Režim platby

hotově od května 2022 bude možnost platby kartou

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Penzion Pod Vyhlídkou

Penzion Pod Vyhlídkou se nachází v osadě Arnoštov, která leží na dohled Krkonoš v nádherné krajině Podkrkonoší, poblíž hradu Pecka a lázeňského města Lázně Bělohrad.

Penzion Pod Vyhlídkou


Penzion Čapkův statek

Čapkův statek se nachází v překrásné malebné oblasti Podkrkonoší a Orlických hor, 20 km od polsko-české hranice, v obci Hořičky-Chlístov. Tato oblast je bohatá na historické památky, v okolí mohou turisté navštívit mnoho zajímavých míst.

Penzion Čapkův statek


Rokytnická medovina z Orlických hor

Zastudena vyrobená medovka, vzniká kvašením medu za použití speciálních kvasinek. Tím je zaručeno zachování významných látek včelího medu. Produkt získal certifikát Broumovsko regionální produkt®.

Rokytnická medovina z Orlických hor


Benediktinské oplatky z Broumovského kláštera

Lehké a křupavé benediktinské oplatky různých příchutí se připravují podle starých receptur benediktinských mnichů v Broumovském klášteře. V klášterní kavárně Café Dientzenhofer se dají koupit teplé i studené.

Benediktinské oplatky z Broumovského kláštera