Svíčková na smetaně
 
Šunková rolka
Šunková rolka
 
Vinná klobása
 
Candát na červené čočce
 
Škubánky s mákem
 
České zákusky
České zákusky
 
Kaldoun
 
Hrstková polévka z Hané
 
Smažená jablíčka
 
Hovězí maso s okurkovou omáčkou
 
Zabíjačkové pochoutky
 
Svíčková na smetaně
 

Aktuality

Atrium Restaurant Stačí zabočit z hlavní třídy do úzké Truhlářské ulice a vydat se do její hloubi. Tam v budově Hotelu Grand Majestic narazíte na restauraci Atrium. Jakkoliv je interiér designován v parametrech třetího milénia, kuchyně z velké části představuje to nejlepší z naší tradice. Přes ryby, drůbež až ke zvěřině. Kančí na šípkové omáčce patří k největším magnetům. Celou procházku zlatým fondem české kuchyně můžete zakončit rovněž tradičním jablečným závinem s ořechy a vanilkovým krémem.

Zájezdní Hostinec U Jiskrů Ve Kbelnici, místě, kde se hlavní cesta dělí na tři směry vytvořil Martin Jiskra staročeskou hospodu se vším všudy. Navíc ji propojil s nově upravenou stodolou. Tak umožnili prožitek z návštěvy více hostům z řad labužníků. Dnes si jeho adresu snad každý, kdo míří na jih od metropole zařadí do itineráře své cesty. Jako se do jižních Čech odedávna míří za památkami, začalo se jezdit i za labužnickými prožitky U Jiskrů. Na další cestu vás tu potom vybaví vydatnou svačinou jako je třeba Krabice plná řízků.

Kulaťák Když se chystáte vydat se mimo hlavní centrum metropole, nechte se zlákat Bubenčí. A tam potom restauraci Kulaťák. Její proslulost dávno překročila hranice domovské čtvrti, zprávy těch, kdo ji navštívili to jen potvrzují. Oslovující náladotvorný interiér, báječná kuchyně a vstřícný personál, který pracuje přehledem a respektem k hostu je jen jedna stránka mince. K tomu navíc se vám na talíři dostane české klasiky v tom nejpřesvědčivějším provedení. Váš prožitek navíc pečetí báječně ošetřené pivo jako křen.;

Vybrané recepty

 


 

Kde se dobře najíst při cestování po Česku?

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.