Uplynulé události

Svatomartinský košt vín

Svatomartinský košt vín

Send by e-mail
 • Nezapomenutelná atmosféra největší ochutnávky Svatomartinských vín, sto nových vín od sta různých vinařů, žehnání Svatomartinskému vínu a příjezd samotného Svatého Martina, který otevře prví lahev … Návštěvník v ceně vstupného, které činní 150 Kč, obdrží skleničku, katalog vzorků a několik degustačních mincí. K poslechu bude hrát cimbálová muzika, v přilehlých stáncích bude možnost zakoupení tematického občerstvení a košt potrvá až do podvečerních hodin. Aktuální informace o letošním ročníku najdete na www.wineofczechrepublic.cz .

  kde?

 • Brno, nám. Svobody v 11 h

  kdy?

 • 11. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

   
  Novým šéfkuchařem Spa hotelu Lanterna je Josef Tydlačka
   
  Spa hotel Lanterna, který je součástí Resortu Valachy v beskydských Velkých Karlovicích a jehož restaurace Vyhlídka je certifikována v projektu Czech Specials, má nového šéfkuchaře. Hotelovou kuchyni nově vede 33letý Josef Tydlačka, který v Lanterně působí patnáct let, z toho tři roky byl zástupcem šéfkuchaře a v posledním roce výkonným šéfkuchařem. Byl také autorem velmi úspěšného menu První republika, které bylo nabízeno při nedávném Karlovském gastrofestivalu. Dosavadní šéf Pavel Václavík hotel opouští po 22 letech, aby se nadále věnoval vlastnímu podnikání v gastronomickém oboru a v poradenství. Stejně jako jeho předchůdce je Josef Tydlačka valašským patriotem, zastáncem moderní krajové gastronomie „Profilujeme se moderní valašskou gastronomií z čerstvých surovin, spolupracujeme s regionálními dodavateli a farmáři, pořádáme degustační večery pro gurmány, spolupracujeme s předními vinaři i michelinskými šéfkuchaři. Rádi k nám jezdí milovníci kvalitní gastronomie a wellness, s kuchyní jsou spokojeni a tuto linii určitě chci zachovat. Rád pracuji třeba se zvěřinou a jehněčím masem, ale také mě baví klasika – nejrůznější omáčky“, popisuje Josef Tydlačka.
  .