15. 6. - 16. 6. | Beko Fresh Festival Pardubice 15. - 16.6. 2019

 • Ve znamení nových gastronomických zážitků, pestřejšího programu i lepšího zázemí pro návštěvníky, takový je letošní Beko Fresh Festival, který zavítá třetí červnový víkend do Pardubic.

Uplynulé události

Slezský bigos na hradě 2018

 Slezský bigos na hradě 2018

Send by e-mail
 • Již 12.  ročník  mezinárodní  kuchařské  soutěže ve  vaření  kotlíkového  bigosu proběhne 26.5.2018 ve Slezské Ostravě, v prostorách Slezskoostravského hradu. Soutěž 3-6 členných družstev jak amatérů, tak profesionálních kuchařů o nejchutnější bigos, uvařený v kotlíku na ohni, pořádá  Asociace kuchařů a cukrářů České republiky, pobočka severní Morava a Slezsko, za podpory statutárního města Ostrava, městského obvodu Slezská Ostrava. Porota bude přihlížet nejen k chutí bigose, ale i k originalitě ingrediencí, aranžmá, úpravě stolu, jednotnému úboru a celkovému image týmu.

  kde?

 • Slezskoostravský hrad

  kdy?

 • 26. 05. 2018 - 26. 05. 2018

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.