Uplynulé události

Ryby na Baťáku 2016

Ryby na Baťáku 2016

Send by e-mail
  • Prodej čerstvých chlazených mořských ryb formou originálního rybího trhu s grilováním na Baťově kanále. Přístav Strážnice zve na 2. ročník akce Ryby na Baťáku 2016, která nabízí možnost po dobu tři dnů od 18:00- 22:00 hodiny zakoupit celou či porcovanou mořskou rybu vlastního výběru z naší nabídky.
    Součásti rybího trhu bude možnost ugrilovat zakoupené ryby pod dohledem našeho kuchařského guru z jeho originálním receptem. Nabízime také možnost vychutnat si váš "úlovek´ stylově na jedné z kotvících lodi Info u obsluhy. V nabídce na vás čeká možnost vychutnat steaky ze žraloka, mečouna a oblíbeného tuňáka.
     
    Jako přílohu k mořským rybám jsme připravily několik variant:
    wok hranolky
    máslový kukuřičný klas solený z páry
    rozpečené bagetky (česneková, máslová, bylinková)
     
    Zvveme všechny návštěvníky, kteři s námi grilují na speciální nabídku nápojů. Milovníky lokálního vína potěši cenově zvýhodněná degustační sklenička z vinařství BOTUR.

    kde?

  • Strážnice, Slovácko, Jižní Morava

    kdy?

  • 18. 08. 2016 - 20. 08. 2016

    postup

    Doba přípravy

    Doba přípravy
    -
    Doba vaření
    -

    Počet porcí

    -

    Ingredience

    Přihlásit k odběru newsletteru

    Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.