15. 1. - 29. 2. | GRAND RESTAURANT FESTIVAL 2020: SCI-FI ?

 • Již XI. ročník Grand Restaurant Festivalu proběhne od 15. ledna do 29. února 2020. Celkem 89 špičkových restaurací z celé České republiky připravilo menu ovlivněné tímto magickým rokem.

29. 2. - 1. 3. | Slavnosti moravského uzeného a vína

 • Na přelomu února a března se v Brně na hradě Veveří koná již 8. ročník oblíbené uzenářsko-vinařské show, Slavnosti moravského uzeného a vína.

Uplynulé události

Grand Restaurant Festival 2018

Grand Restaurant Festival 2018

Send by e-mail
 • Devátý ročník Grand Restaurant Festival 2018 probíhá od 15. ledna do 28. února 2018 a je do něj zapojeno téměř 100 restaurací ve všech krajích České republiky. Ty si připravily shodně tři různá degustační menu, které si můžete předem objednat a zaplatit.

  Téma festivalu: SUPERFOOD

  Fenomén „superfood“ nabývá na významu po celém světě. V dnešní době chtějí lidé stále více žít zdravě, starat se o svoji duši i tělo, experimentovat. Proto se Grand Restaurant Festival 2018 snaží inspirovat šéfkuchaře při připravování festivalového degustačního menu. Podmínkou je, aby alespoň v jednom chodu byly obsaženy některé superpotraviny.

  Máte  možnost ochutnat vynikající pokrmy v těch nejlepších restauracích po celé České republice za zvýhodněné festivalové ceny!


  kde?

 • Česká republika

  kdy?

 • 15. 01. 2018 - 28. 02. 2018

  postup

  Doba přípravy

  Doba přípravy
  -
  Doba vaření
  -

  Počet porcí

  -

  Ingredience

  Přihlásit k odběru newsletteru

  Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.