Certifikované restaurace

Restaurace AtriumSend by e-mail

Kontakty

Restaurace Atrium Truhlářská 16
Praha 1 110 00
Telefon
+420 211 159 650
E-mail
reservation@hotel-grandmajestic.cz
Web
www.hotel-grandmajestic.cz/cs/restaurace-praha
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
12 - 22
úterý
12 - 22
středa
12 - 22
čtvrtek
12 - 22
pátek
12 - 22
sobota
12 - 22
neděle
12 - 22

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
0
Nekuřácké
120
Terasa
0

Příjemná hotelová restaurace blízko náměstí Republiky s moderní gastronomií a s nabídkou klasických českých specialit.

Doplňkové služby

automatické hasící zařízení, bezplatné WiFi, dětská židle k dispozici, hosté dostávají tištěnou účtenku, klimatizace, kohoutková voda zdarma, omalovánky a pastelky k dispozici, oslavy, party, počítač s připojením na internet, protipožární signalizace, reprodukovaná hudba, salonek, svatby, taneční prostor, televize velkoplošná, teplá jídla po celý den, vinné degustace na objednávku či příležitostn

Režim platby

hotově, kreditní karta, fakturou

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

iQport - jediný zážitkový science park v Praze Na pražské náplavce na Rašínově nábřeží u Železničního mostu kotví přes léto zábavní loď iQport, na níž se snoubí poznávání a získávání informací se zábavou a nezapomenutelnými zážitky.

iQport - jediný zážitkový science park v Praze


CzechDesign Od roku 2003 pomáháme na svět designu, který mění každodenní život k lepšímu. Provozujeme designové lahůdkářství s tvorbou českých designérů.

CzechDesign


Koupací biotop Lhotka Biotop Lhotka nabízí návštěvníkům koupací jezero o rozloze 5 570 m² ve tvaru nepravidelného oválu s hloubkou v plavecké části až 3,25 m a v neplavecké části do 1 m. Dále jsou návštěvníkům k dispozici šatny, sprchy, WC, klubovna, stánek s občerstvením.

Koupací biotop Lhotka


Brašnářství Simona Kyselková - vyrobte si kožený pásek Přijďte si vyzkoušet brašnářství a vyrobte si vlastní kožený opasek na míru. Provedu vás celým kurzem, ráda vše trpělivě vysvětlím a ukážu a zaručuji vám, že si odnesete opravdu krásný a voňavý opasek a skvělý zážitek.

Brašnářství Simona Kyselková - vyrobte si kožený pásek