Certifikované restaurace

Relax centrum KolštejnSend by e-mail

Kontakty

Relax centrum Kolštejn Branná 60
Branná 78825
Telefon
583286421
E-mail
info@kolstejn.cz
Web
relaxkolstejn.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
10 - 21
úterý
10 - 21
středa
10 - 21
čtvrtek
10 - 21
pátek
10 - 22
sobota
10 - 22
neděle
10 - 20

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
100
Nekuřácké
0
Terasa
40

Doplňkové služby

ubytování, wellness, masáže, bowling, biliard, mini pivovar

Režim platby

Převodem

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Zábavné výlety s úkoly a tajenkou Tipy na zábavné výlety s úkoly, luštěním a možností vyhrát hezké ceny. Určeno zejména pro rodiny s dětmi, školní výlety, soustředění a školy v přírodě.

Zábavné výlety s úkoly a tajenkou


Úniková hra Zlaté Hory Během hodiny plníte různé logické úkoly, hledáte předměty, kódy a klíče. To vše s hlavním cílem – uniknout ze zamčené místnosti.Skutečná hra, skutečné zážitky – spolupráce, pátrání, intuice…

Úniková hra Zlaté Hory


Bulzajz - házení sekerou na terč Házení se sekerou je nebezpečné. Vyjma u nás! Extrémní zábava v podobě házení seker (a všeho možného) na terč. V zahraničí velmi rychle roste na oblibě. V Česku jsme v těchto hrách jedineční. Netradiční zážitek pro celou rodinu.

Bulzajz - házení sekerou na terč


Dětský park skřítka Hrubíka v Park Sportu Hrubá Voda Dětské vodní hřiště a podzemní bludiště byly nově vybudovány v areálu Park Sportu Hrubá Voda u Olomouce v roce 2017. Obě atrakce naleznete v areálu za hotelovou budovou a víceúčelovým hřištěm.

Dětský park skřítka Hrubíka v Park Sportu Hrubá Voda