Certifikované restaurace

Lomnice Hotel & RestaurantSend by e-mail

Kontakty

Lomnice Hotel & Restaurant Svatopetrská 125
Špindlerův Mlýn 543 51
Telefon
+420732899712
E-mail
info@hotellomnice.cz
Web
www.hotellomnice.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
11:00 - 22:00
úterý
11:00 - 22:00
středa
11:00 - 22:00
čtvrtek
11:00 - 22:00
pátek
11:00 - 22:00
sobota
11:00 - 22:00
neděle
11:00 - 22:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
55
Nekuřácké
0
Terasa
30

Restaurace Lomnice nabízí speciality domácí i mezinárodní kuchyně. V naší otevřené kuchyni máte možnost nahlédnout kuchařům doslova pod pokličku. Vaříme jen z čerstvých surovin a spolupracujeme s lokálními dodavateli surovin. Nechybí u nás ani dětské menu v podobě omalovánek. 

 

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Sedačková lanovka Pec pod Sněžkou - Hnědý vrch Čtyřsedačková lanová dráha z Pece pod Sněžkou na Hnědý vrch zajišťuje celoroční provoz. Bez námahy se tak dostanete do vrcholových partií Krkonoš.

Sedačková lanovka Pec pod Sněžkou - Hnědý vrch


Herní krajina Pecka na Portáškách ve Velké Úpě U Portášovy boudy v Krkonoších, nedaleko horní stanice lanovky nad Velkou Úpou, vznikla Herní krajina Pecka – unikátní soubor dřevěných modelů zvířat v nadživotní velikosti, lanových stezek a prolézaček. Zdarma ji můžete navštívit u horní stanice lanovky na Portášky ve Velké Úpě.

Herní krajina Pecka na Portáškách ve Velké Úpě


Lanová dráha Velká Úpa - Portášky Z Velké Úpy vede tradiční trasa na Sněžku, kudy horští nosiči zásobovali nejvyšší českou horu po staletí. Vyzkoušejte ji a zkraťte si cestu na hřebeny díky lanovce Portášky. U její horní stanice najdete Herní krajinu Pecka. Je tu i půjčovna koloběžek.

Lanová dráha Velká Úpa - Portášky


Hotel Astra ve Špindlerově Mlýně Hotel Astra se nachází v centru nejvyšších českých hor Krkonoš v nadmořské výšce 800 m.

Hotel Astra ve Špindlerově Mlýně