Certifikované restaurace

Hotel HorizontSend by e-mail

Kontakty

Hotel Horizont velká pláň 141
pec pod sněžkou 542 21
Telefon
499861222
E-mail
fbm@hotelhorizont.cz
Web
www.hotelhorizont.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
08:30 - 24:00
úterý
08:30 - 24:00
středa
08:30 - 24:00
čtvrtek
08:30 - 24:00
pátek
08:30 - 24:00
sobota
08:30 - 24:00
neděle
08:30 - 24:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
170
Nekuřácké
0
Terasa
50

Hotel Horizont se nachází v centru horského střediska Pec pod Sněžkou, na samém úpatí Sněžky. Nabízí moderní ubytování, skvělou gastronomii v několika restauracích a barech, sportovní a wellness centrum s odborně vyškoleným personálem a další široké možnosti sportovního a kulturního vyžití. Kromě služeb pro jednotlivce a rodiny, oslavy narozenin, svateb a jiných akcí nabízí také pořádání firemních akcí, seminářů, školení či konferencí. Oblíbené jsou i taneční večery s živou hudbou, folklórní vystoupení, disko, herna se stoly na billiard nebo sportovní přenosy na velkoplošné obrazovce. Samozřejmostí je přístup k internetu přes wi-fi.
 
Bohemia restaurant je hlavní hotelová restaurace, která poskytuje snídaně a večeře formou bohatých švédských stolů. Důraz je kladen zejména na čerstvost použitých surovin, a na zdravý životní styl – při snídaních je proto v nabídce i tmavé pečivo a produkty pro diabetiky, večer je k dispozici široký výběr salátů, čerstvé zeleniny a sezónního ovoce.
 
V hotelové cukrárně navíc každý den pečou čerstvé koláče, zákusky a také domácí pečivo na snídaně a večeře. Několikrát týdně se pro hosty pořádá tématický bufet (krkonošská, česká nebo mezinárodní kuchyně apod.) Na jídelním lístku nechybí ani regionální speciality – Krkonošské kyselo, Krakonošův oheň v rendlíku nebo svíčková na smetaně. Tato jídla jsou k dispozici i v Café & Restaurant. Jídelní lístek je navíc doplněn velmi širokým vinným lístkem, který nabízí výběr moravských a zahraničních vín, nabízí i rozlévaná vína.
 
Vrcholné zážitky má návštěvníkům poskytovat zejména Sky club 18, noční bar v 18. patře hotelu s nádherným výhledem na Pec pod Sněžkou. Tento klub má vlastní jídelní lístek, kombinující české speciality se světovou kuchyní a hovězími steaky, doplněný širokou nabídkou likérů a destilátů. Specialitou je především koktejlový lístek, zahrnující přes stovku vlastních i světoznámých koktejlů. K tomu si hosté mohou dopřát i kubánské doutníky.
 
Návštěvníci mohou zavítat také do dalších hotelových barů: do Havana baru, Sport baru nebo na Terasu. Šéfkuchař Jiří Švestka starší se kromě jídelních lístků jednotlivých restaurací stará i o sezónní nabídku a pravidelné gastronomické akce: zabíjačku, valentýnský večer, chřestové, jahodové, meruňkové či houbové hody, halloweenský večer či svatomartinské posezení. Vyvrcholením gastronomického roku v hotelu bývá štědrovečerní menu a silvestrovský a novoroční bufet.
 

Doplňkové služby

bezplatné WiFi, bezplatný denní tisk, billiard, cateringové služby, dětská židle k dispozici, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, grilování příležitostně, hosté dostávají tištěnou účtenku, kulečník, možnost vstupu s asistenčním psem, možnost ohřevu kojenecké stravy, omalovánky a pastelky k dispozici, oslavy, party, počítač s připojením na internet, protipožární signalizace, reprodukovaná hudba, salonek, svatby, taneční prostor, televize velkoplošná, teplá jídla po celý den, WC, zabijačky příležitostně, zvěřinové hody příležitostně, živá hudba příležitostně

Režim platby

EuroCard / MasterCard, hotově české koruny, VISA, VISA Electron

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Sedačková lanovka Pec pod Sněžkou - Hnědý vrch Čtyřsedačková lanová dráha z Pece pod Sněžkou na Hnědý vrch zajišťuje celoroční provoz. Bez námahy se tak dostanete do vrcholových partií Krkonoš.

Sedačková lanovka Pec pod Sněžkou - Hnědý vrch


Herní krajina Pecka na Portáškách ve Velké Úpě U Portášovy boudy v Krkonoších, nedaleko horní stanice lanovky nad Velkou Úpou, vznikla Herní krajina Pecka – unikátní soubor dřevěných modelů zvířat v nadživotní velikosti, lanových stezek a prolézaček. Zdarma ji můžete navštívit u horní stanice lanovky na Portášky ve Velké Úpě.

Herní krajina Pecka na Portáškách ve Velké Úpě


Lanová dráha Velká Úpa - Portášky Z Velké Úpy vede tradiční trasa na Sněžku, kudy horští nosiči zásobovali nejvyšší českou horu po staletí. Vyzkoušejte ji a zkraťte si cestu na hřebeny díky lanovce Portášky. U její horní stanice najdete Herní krajinu Pecka. Je tu i půjčovna koloběžek.

Lanová dráha Velká Úpa - Portášky


Hotel Astra ve Špindlerově Mlýně Hotel Astra se nachází v centru nejvyšších českých hor Krkonoš v nadmořské výšce 800 m.

Hotel Astra ve Špindlerově Mlýně