Certifikované restaurace

Hostinec u VlachůSend by e-mail

Kontakty

Hostinec u Vlachů Jamné 30
Tišnov 66601
Telefon
549427001
E-mail
info@hostinecuvlachu.cz
Web
www.hostinecuvlachu.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
-
úterý
-
středa
16:00 - 22:00
čtvrtek
16:00 - 22:00
pátek
16:00 - 23:00
sobota
11:00 - 23:00
neděle
11:00 - 19:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
36
Nekuřácké
0
Terasa
30
název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu. Váš kontaktní email bude použit pouze za účelem zasílání našeho newsletteru, nebude předáván žádnému dalšímu subjektu. Zasílání můžete kdykoli ukončit kliknutím na link ve zprávě, kterou Vám bude newsletter doručen.

Mohlo by Vás zajímat

Loď Munot na Novomlýnské nádrži

Šedesát let se plavila na Bodamském jezeře, od července 2020 pluje na novomlýnských nádrží. Loď Munot je 34 metrů dlouhá a je vybavená horní vyhlídkovou terasou, gastrokuchyní, barem, salónem 1. třídy a salónem 2. třídy a také terasou na zádi.

Loď Munot na Novomlýnské nádrži


Centrum Vinařství Lahofer ve vinici U Hájku

Moderní budovu Vinařství Lahofer ve vinici U Hájku mezi obcemi Dobšice a Suchohrdly na Znojemsku. Moderní objekt, který vzešel z pera brněnské architektonické kanceláře Chybík+Krištof, v sobě spojuje jak výrobní a administrativní funkci, tak vnitřní prostor pro návštěvníky a venkovní amfiteátr.

Centrum Vinařství Lahofer ve vinici U Hájku


Orea Hotel Voroněž Brno

Tento příjemný hotel disponuje největším kongresovým centrem v regionu s nejmodernějším technickým vybavením a vysokou variabilitou. Orea Hotel Voroněž****, který sousedí s BVV Brno, je bezbariérový a zaparkovat u něj můžete na jednom z hotelových parkovišť.

Orea Hotel Voroněž Brno


Orea Hotel Voroněž II

Orea Hotel Voroněž 2*** je situovaný v těsné blízkosti brněnského výstaviště, má bezbariérový přístup a zaparkovat můžete na hotelovém parkovišti. Hotel nabízí několik salonků pro konání rodinných oslav či firemních akcích menšího rozsahu.

Orea Hotel Voroněž II