Certifikované restaurace

Miura hotelSend by e-mail

Kontakty

Miura hotel čeladná 887
čeladná
Telefon
558761100
E-mail
info@miura.cz
Web
www.miura.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
07:00 - 23:00
úterý
07:00 - 23:00
středa
07:00 - 23:00
čtvrtek
07:00 - 23:00
pátek
07:00 - 23:00
sobota
07:00 - 23:00
neděle
07:00 - 23:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
80
Nekuřácké
20
Terasa
80

Miura je nový designový hotel, který jedinečným způsobem spojuje design, umění, golf a přírodu – a to v samém srdci Beskyd. Hotel leží přímo u golfového hřiště, na němž se každoročně koná golfový turnaj European PGA Tour – Czech Open. Ve 44 pokojích poskytuje ubytování nejen golfistům, ale i milovníkům umění. Součástí hotelu je totiž i galerie s díly významných umělců (svá díla tu má Andy Warhol, Damien Hirst, Anish Kapoor, Jean-Michel Basquiat, Henry Moore, Tony Cragg nebo David Černý). Navíc je výrazným představitelem moderní architektury a designu z dílny architektonického studia LABOR13, vedeného Albertem Pražákem, Martinem Vomastkem a Jiřím Bardodějem.
 
Hotel kromě ubytování nabízí i služby restaurace a kavárny, bar, konferenční místnosti, půjčovnu golfových potřeb a cyklistických a wellness. Restaurace nabízí hotelovým hostům i veřejnosti menu založené na české a mezinárodní kuchyni a čerstvých surovinách. Tým španělského šéfkuchaře Miguela Angela Morago Delgada, který se chlubí zkušenostmi z vyhlášené restaurace The Fat Duck (restaurace Hestona Blumethala oceněné třemi michelinskými hvězdami) a který pracoval i pro Gordona Ramsayho či Paula Bocuse, připravuje nekomplikovaná jídla z těch nejlepších surovin. Ať už je to kozí sýr s jeřabinami, jehněčí hřbet s meruňkou a valašským frgálem, vepřová líčka na pivě s krémovými brambory či farmářské kuřecí prso nebo ragú se smrži s polníčkovým krémem. Nechybí ani tradiční svíčková na smetaně nebo tvarohové knedlíky s višňovou omáčkou. „Důležité je, aby si hosté u nás mohli vychutnat jak rychlý a lehký oběd, tak i například 4chodové degustační menu.“ říká šéfkuchař. 
 
V létě mohou hosté posedět i na terase s výhledem na golfové hřiště. Restaurace tak poskytuje nejen ideální zázemí pro túry do okolní krásné přírody, ale i místo pro nenáročný rodinný víkend.

Doplňkové služby

bezbariérové WC, bezplatný denní tisk, čistič bot, dětská židle k dispozici

Režim platby

American Express

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu

Mohlo by Vás zajímat

Muzeum Chuchelná - expozice 2. světové války Vojenská expozice Muzea Chuchelná je výsledkem několikaleté práce několika nadšenců z řad historicko-vlastivědného sdružení. Členové tohoto sdružení se zabývají badatelskou prací v oblasti válečné historie zdejšího regionu.

Muzeum Chuchelná - expozice 2. světové války


Zookoutek u zámku Fryštát v  Karviné Zookoutek Karviná-Fryštát se nachází mezi bývalou Laryschovou maštalí (hasičskou stanicí) v zámeckém parku Boženy Němcové a loděnicí u slepého ramena řeky Olše a kynologického cvičiště.

Zookoutek u zámku Fryštát v Karviné


Areál Ydykseb Náš areál se nachází v klidné a malebné Nové Vsi blízko Frýdlantu nad Ostravicí. Vesnický ráz krajiny, podhorské louky a výhledy na zalesněné stráně horského pásma Beskyd, s majestátní Lysou Horou na dosah, dávají našemu areálu punc jedinečnosti.

Areál Ydykseb


Pamětní deska Václava Havla v Hrčavě Kolik obcí se může pochlubit, že ji navštívil prezident? Hrčava ano, obec navštívil 15.června 1993 první prezident České republiky Václav Havel.

Pamětní deska Václava Havla v Hrčavě