Certifikované restaurace

Miura hotelSend by e-mail

Kontakty

Miura hotel čeladná 887
čeladná
Telefon
558761100
E-mail
info@miura.cz
Web
www.miura.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
07:00 - 23:00
úterý
07:00 - 23:00
středa
07:00 - 23:00
čtvrtek
07:00 - 23:00
pátek
07:00 - 23:00
sobota
07:00 - 23:00
neděle
07:00 - 23:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
80
Nekuřácké
20
Terasa
80

Miura je nový designový hotel, který jedinečným způsobem spojuje design, umění, golf a přírodu – a to v samém srdci Beskyd. Hotel leží přímo u golfového hřiště, na němž se každoročně koná golfový turnaj European PGA Tour – Czech Open. Ve 44 pokojích poskytuje ubytování nejen golfistům, ale i milovníkům umění. Součástí hotelu je totiž i galerie s díly významných umělců (svá díla tu má Andy Warhol, Damien Hirst, Anish Kapoor, Jean-Michel Basquiat, Henry Moore, Tony Cragg nebo David Černý). Navíc je výrazným představitelem moderní architektury a designu z dílny architektonického studia LABOR13, vedeného Albertem Pražákem, Martinem Vomastkem a Jiřím Bardodějem.
 
Hotel kromě ubytování nabízí i služby restaurace a kavárny, bar, konferenční místnosti, půjčovnu golfových potřeb a cyklistických a wellness. Restaurace nabízí hotelovým hostům i veřejnosti menu založené na české a mezinárodní kuchyni a čerstvých surovinách. Tým španělského šéfkuchaře Miguela Angela Morago Delgada, který se chlubí zkušenostmi z vyhlášené restaurace The Fat Duck (restaurace Hestona Blumethala oceněné třemi michelinskými hvězdami) a který pracoval i pro Gordona Ramsayho či Paula Bocuse, připravuje nekomplikovaná jídla z těch nejlepších surovin. Ať už je to kozí sýr s jeřabinami, jehněčí hřbet s meruňkou a valašským frgálem, vepřová líčka na pivě s krémovými brambory či farmářské kuřecí prso nebo ragú se smrži s polníčkovým krémem. Nechybí ani tradiční svíčková na smetaně nebo tvarohové knedlíky s višňovou omáčkou. „Důležité je, aby si hosté u nás mohli vychutnat jak rychlý a lehký oběd, tak i například 4chodové degustační menu.“ říká šéfkuchař. 
 
V létě mohou hosté posedět i na terase s výhledem na golfové hřiště. Restaurace tak poskytuje nejen ideální zázemí pro túry do okolní krásné přírody, ale i místo pro nenáročný rodinný víkend.

Doplňkové služby

bezbariérové WC, bezplatný denní tisk, čistič bot, dětská židle k dispozici

Režim platby

American Express

název cena hodnocení

Mohlo by Vás zajímat

Zřícenina hradu Vartnov Hrad Vartnov se poprvé připomíná až roku 1377, archeologické nálezy vznik hradu datují na počátek 14. století. V roce 1474 dobyt a již nebyl obnoven. Jeho pozůstatky odkryl meziválečný archeologický výzkum.

Zřícenina hradu Vartnov


Dřevěný kostel sv. Cyrila a Metoděje v Hrčavě Nejmladší z dřevěných kostelů na Severní Moravě a ve Slezsku se nachází v nejvýchodnější obci republiy, v těsné blízkosti trojmezí tří státu České republiky, Slovenska a Polska, Hrčavě.

Dřevěný kostel sv. Cyrila a Metoděje v Hrčavě


Muzeum turistických známek v Janovicích u Rýmařova Turistické známky se už 20 let vyrábějí v Janovicích u Rýmařova. A právě tam je otevřeno venkovní muzeum, které má podobu čínské císařské cesty.

Muzeum turistických známek v Janovicích u Rýmařova


Naučná stezka Prašivá v Beskydech Naučná stezka Prašivá je unikátní svým hvězdicovitým tvarem. Její cílový bod je vrchol hory Malá Prašivá.

Naučná stezka Prašivá v Beskydech