Certifikované restaurace

Miura hotelSend by e-mail

Kontakty

Miura hotel čeladná 887
čeladná
Telefon
558761100
E-mail
info@miura.cz
Web
www.miura.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
07:00 - 23:00
úterý
07:00 - 23:00
středa
07:00 - 23:00
čtvrtek
07:00 - 23:00
pátek
07:00 - 23:00
sobota
07:00 - 23:00
neděle
07:00 - 23:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
80
Nekuřácké
20
Terasa
80

Miura je nový designový hotel, který jedinečným způsobem spojuje design, umění, golf a přírodu – a to v samém srdci Beskyd. Hotel leží přímo u golfového hřiště, na němž se každoročně koná golfový turnaj European PGA Tour – Czech Open. Ve 44 pokojích poskytuje ubytování nejen golfistům, ale i milovníkům umění. Součástí hotelu je totiž i galerie s díly významných umělců (svá díla tu má Andy Warhol, Damien Hirst, Anish Kapoor, Jean-Michel Basquiat, Henry Moore, Tony Cragg nebo David Černý). Navíc je výrazným představitelem moderní architektury a designu z dílny architektonického studia LABOR13, vedeného Albertem Pražákem, Martinem Vomastkem a Jiřím Bardodějem.
 
Hotel kromě ubytování nabízí i služby restaurace a kavárny, bar, konferenční místnosti, půjčovnu golfových potřeb a cyklistických a wellness. Restaurace nabízí hotelovým hostům i veřejnosti menu založené na české a mezinárodní kuchyni a čerstvých surovinách. Tým španělského šéfkuchaře Miguela Angela Morago Delgada, který se chlubí zkušenostmi z vyhlášené restaurace The Fat Duck (restaurace Hestona Blumethala oceněné třemi michelinskými hvězdami) a který pracoval i pro Gordona Ramsayho či Paula Bocuse, připravuje nekomplikovaná jídla z těch nejlepších surovin. Ať už je to kozí sýr s jeřabinami, jehněčí hřbet s meruňkou a valašským frgálem, vepřová líčka na pivě s krémovými brambory či farmářské kuřecí prso nebo ragú se smrži s polníčkovým krémem. Nechybí ani tradiční svíčková na smetaně nebo tvarohové knedlíky s višňovou omáčkou. „Důležité je, aby si hosté u nás mohli vychutnat jak rychlý a lehký oběd, tak i například 4chodové degustační menu.“ říká šéfkuchař. 
 
V létě mohou hosté posedět i na terase s výhledem na golfové hřiště. Restaurace tak poskytuje nejen ideální zázemí pro túry do okolní krásné přírody, ale i místo pro nenáročný rodinný víkend.

Doplňkové služby

bezbariérové WC, bezplatný denní tisk, čistič bot, dětská židle k dispozici

Režim platby

American Express

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu

Mohlo by Vás zajímat

Adventure Golf v Trojanovicích Adventure Golfu se nachází v hloubi Beskyd, na hotelu Troyer pod Pustevnami. Profesionálně navržené minigolfové hřiště má 18 jamek a každá z nich je výjimečná. Adventure Golf je sport pro všechny věkové skupiny (děti od 3 let), který není náročný na fyzickou kondici.

Adventure Golf v Trojanovicích


Muzeum bičů v Janovicích u Rýmařova Ve westernovém areálu v Janovicích u Rýmařova si můžete prohlédnout unikátní Muzeum bičů. Uvidíte zde exponáty z celého světa a z nejrůznějších materiálů. Jsou tu biče biče americké, australské, japonské, maďarské, slovenské, české i kozácké.

Muzeum bičů v Janovicích u Rýmařova


Lom Šífr u Svobodných Heřmanic Zatopený břidlicový lom u obce Svobodné Heřmanice na Opavsku vyniká díky neuvěřitelně čisté vodě a hloubce, kterou ocení zejména potápěči. Pod hladinou na ně navíc čekají četné artefakty, připomínající dávnou těžbu a další předměty, které sem potápěči umístili pro zpestření ponorů.

Lom Šífr u Svobodných Heřmanic


Po stopách zbojníka Ondráše Vydejte se po stopách zbojníka Ondráše na Lysou horu. Při tomto výstupu doprovází skupinu kromě průvodce také Lašský král se svým ozbrojeným doprovodem. Účastníci se cestou k vrcholu učí písničku, kterou pak využijí k vykoupení se při přepadení zbojníkem Ondrášem a jeho družinou.

Po stopách zbojníka Ondráše