Certifikované restaurace

Miura hotelSend by e-mail

Kontakty

Miura hotel čeladná 887
čeladná
Telefon
558761100
E-mail
info@miura.cz
Web
www.miura.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
07:00 - 23:00
úterý
07:00 - 23:00
středa
07:00 - 23:00
čtvrtek
07:00 - 23:00
pátek
07:00 - 23:00
sobota
07:00 - 23:00
neděle
07:00 - 23:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
80
Nekuřácké
20
Terasa
80

Miura je nový designový hotel, který jedinečným způsobem spojuje design, umění, golf a přírodu – a to v samém srdci Beskyd. Hotel leží přímo u golfového hřiště, na němž se každoročně koná golfový turnaj European PGA Tour – Czech Open. Ve 44 pokojích poskytuje ubytování nejen golfistům, ale i milovníkům umění. Součástí hotelu je totiž i galerie s díly významných umělců (svá díla tu má Andy Warhol, Damien Hirst, Anish Kapoor, Jean-Michel Basquiat, Henry Moore, Tony Cragg nebo David Černý). Navíc je výrazným představitelem moderní architektury a designu z dílny architektonického studia LABOR13, vedeného Albertem Pražákem, Martinem Vomastkem a Jiřím Bardodějem.
 
Hotel kromě ubytování nabízí i služby restaurace a kavárny, bar, konferenční místnosti, půjčovnu golfových potřeb a cyklistických a wellness. Restaurace nabízí hotelovým hostům i veřejnosti menu založené na české a mezinárodní kuchyni a čerstvých surovinách. Tým španělského šéfkuchaře Miguela Angela Morago Delgada, který se chlubí zkušenostmi z vyhlášené restaurace The Fat Duck (restaurace Hestona Blumethala oceněné třemi michelinskými hvězdami) a který pracoval i pro Gordona Ramsayho či Paula Bocuse, připravuje nekomplikovaná jídla z těch nejlepších surovin. Ať už je to kozí sýr s jeřabinami, jehněčí hřbet s meruňkou a valašským frgálem, vepřová líčka na pivě s krémovými brambory či farmářské kuřecí prso nebo ragú se smrži s polníčkovým krémem. Nechybí ani tradiční svíčková na smetaně nebo tvarohové knedlíky s višňovou omáčkou. „Důležité je, aby si hosté u nás mohli vychutnat jak rychlý a lehký oběd, tak i například 4chodové degustační menu.“ říká šéfkuchař. 
 
V létě mohou hosté posedět i na terase s výhledem na golfové hřiště. Restaurace tak poskytuje nejen ideální zázemí pro túry do okolní krásné přírody, ale i místo pro nenáročný rodinný víkend.

Doplňkové služby

bezbariérové WC, bezplatný denní tisk, čistič bot, dětská židle k dispozici

Režim platby

American Express

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu

Mohlo by Vás zajímat

Dělnické kolonie v Ostravě - Vítkovicích Vítkovice, jedna z městských částí dnešní Ostravy, jsou ukázkou toho, jaké změny přinesla průmyslová revoluce. Výrobou železa se z malé vesnice stalo průmyslové centrum a to znamenalo vznik dělnické kolonie, kostela, radnice, tržnice, hospod a škol…

Dělnické kolonie v Ostravě - Vítkovicích


Rothschildův zámeček ve Vítkovicích Rothschildův zámeček z roku 1847 je nejstarší památkou na území ostravské městské části Vítkovice. V kontrastu s okolní industriální architekturou - továrními halami, komíny a železárenskými provozy je opravdu nepřehlédnutelný.

Rothschildův zámeček ve Vítkovicích


Radnice a meteorologický sloupek v Bohumíně Radnice je rozsáhlou dvoupodlažní budovou z režného zdiva obdélného půdorysu s vnitřním dvorem, která je postavená v romanticko-historizujícím stylu s prvky západoevropské gotiky a renesance. Vedle radnice je umístěn meteosloupek.

Radnice a meteorologický sloupek v Bohumíně


Rozhledna Hošťálkovice Dřevěná, 8 metrů vysoká, dvoupatrová rozhledna se nachází na vyvýšeném místě v Hošťálkovicích. Vyhlídkový ochoz ve výšce asi 5 metrů je přístupný po dvou žebřících.

Rozhledna Hošťálkovice