Certifikované restaurace

Horský hotel Friesovy boudySend by e-mail

Kontakty

Horský hotel Friesovy boudy strážné 95
strážné 543 52
Telefon
724230884
E-mail
info@friesovyboudy.cz
Web
www.friesovyboudy.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
11:30 - 22:00
úterý
11:30 - 22:00
středa
11:30 - 22:00
čtvrtek
11:30 - 22:00
pátek
11:30 - 22:00
sobota
11:30 - 22:00
neděle
11:30 - 22:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
80
Nekuřácké
80
Terasa
30

Doplňkové služby

bezplatné WiFi, billiard, deskové hry k zapůjčení, dětská židle k dispozici, dětské nádobí a příbor k dispozici, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, jídlo s sebou, karty k zapůjčení, klimatizace, kohoutková voda zdarma, nářadí pro cyklisty k zapůjčení, omalovánky a pastelky k dispozici, počítač s připojením na internet, prodej upomínkových předmětů, prodej obědových balíčků, prodej cyklistických a turistických map okolí, reprodukovaná hudba, salonek, společenské hry k zapůjčení, taneční prostor, televize, televize velkoplošná, teplá jídla po celý den, úschovna jízdních kol, videoprojekc

Režim platby

EuroCard / MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, V Pa

název cena hodnocení

Mohlo by Vás zajímat

Vodní hřiště Baldův svět v areálu Mladé Buky Vodní hřiště je tvořeno různými prvky, které navazují na vodu. Na hřišti je spousta korýtek, mlýnků, stavidýlek, přehrádek, brouzdališť a děti této zábavě určitě neodolají.

Vodní hřiště Baldův svět v areálu Mladé Buky


Huťský vodopád u Rokytnice nad Jizerou Huťský vodopád byl v minulosti vyhledávaným výletním místem. Byla zde restaurace, kde se každou neděli pořádaly tancovačky. V huťském vodopádu padá voda z výšky 20 m a vodopád je napájen Huťským potokem, který pramení pod chatou Dvoračky.

Huťský vodopád u Rokytnice nad Jizerou


Kostel sv. Michaela v Rokytnici nad Jizerou Pozdně barokní kostel byl slavnostně vysvěcen v roce 1759. Původně zde stál protestantský dřevěný kostelík, který byl postaven v roce 1598 a v polovině 17. století přestavěn na kamenný.

Kostel sv. Michaela v Rokytnici nad Jizerou


Hotel Bedřiška Špindlerův Mlýn - Wellness resort & spa Hotel Bedříška se nachází v části obce Špindlerův Mlýn – Bedřichov a je z něj jeden z nejhezčích výhledů na kotlinu, ve které se Špindlerův Mlýn nachází a okolní vrcholky Krkonoš.

Hotel Bedřiška Špindlerův Mlýn - Wellness resort & spa