Certifikované restaurace

Horský hotel Friesovy boudySend by e-mail

Kontakty

Horský hotel Friesovy boudy strážné 95
strážné 543 52
Telefon
724230884
E-mail
info@friesovyboudy.cz
Web
www.friesovyboudy.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
11:30 - 22:00
úterý
11:30 - 22:00
středa
11:30 - 22:00
čtvrtek
11:30 - 22:00
pátek
11:30 - 22:00
sobota
11:30 - 22:00
neděle
11:30 - 22:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
80
Nekuřácké
80
Terasa
30

Doplňkové služby

bezplatné WiFi, billiard, deskové hry k zapůjčení, dětská židle k dispozici, dětské nádobí a příbor k dispozici, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, jídlo s sebou, karty k zapůjčení, klimatizace, kohoutková voda zdarma, nářadí pro cyklisty k zapůjčení, omalovánky a pastelky k dispozici, počítač s připojením na internet, prodej upomínkových předmětů, prodej obědových balíčků, prodej cyklistických a turistických map okolí, reprodukovaná hudba, salonek, společenské hry k zapůjčení, taneční prostor, televize, televize velkoplošná, teplá jídla po celý den, úschovna jízdních kol, videoprojekc

Režim platby

EuroCard / MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, V Pa

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu

Mohlo by Vás zajímat

Hubertova vyhlídka v Peci pod Sněžkou Na severní straně Černohorského rašeliniště vás dřevěný chodník dovede k upravenému vyhlídkovému místu nazvaného dle Sv. Huberta.

Hubertova vyhlídka v Peci pod Sněžkou


Kaple sv. Jana Křtitele na Janském vrchu v Trutnově Kaple sv. Jana Křtitele byla postavena z iniciativy Jana Mořice Dreyschocka na Janském vrchu v roce 1714.

Kaple sv. Jana Křtitele na Janském vrchu v Trutnově


Úniková hra Trutnov Úniková hra je moderní a zábavná hra pro tým, ve světě známá jako escape game nebo exit room, ve které jde především o to, dostat se během 60-ti minut ze speciálně navržené místnosti.

Úniková hra Trutnov


Rodný dům Viktora Kuglera ve Vrchlabí Ve Vrchlabí v Krkonošské ulici se narodil Viktor Kugler. Byl jedním ze čtveřice, která se snažila dva a půl roku ukrývat židovské rodiny Frankových a Van Pelsových a lékaře Pfeffera v Amsterdamu.

Rodný dům Viktora Kuglera ve Vrchlabí