Certifikované restaurace

Horský hotel Friesovy boudySend by e-mail

Kontakty

Horský hotel Friesovy boudy strážné 95
strážné 543 52
Telefon
724279200
E-mail
info@friesovyboudy.cz
Web
www.friesovyboudy.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
11:30 - 22:00
úterý
11:30 - 22:00
středa
11:30 - 22:00
čtvrtek
11:30 - 22:00
pátek
11:30 - 22:00
sobota
11:30 - 22:00
neděle
11:30 - 22:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
80
Nekuřácké
80
Terasa
30

Doplňkové služby

bezplatné WiFi, billiard, deskové hry k zapůjčení, dětská židle k dispozici, dětské nádobí a příbor k dispozici, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, jídlo s sebou, karty k zapůjčení, klimatizace, kohoutková voda zdarma, nářadí pro cyklisty k zapůjčení, omalovánky a pastelky k dispozici, počítač s připojením na internet, prodej upomínkových předmětů, prodej obědových balíčků, prodej cyklistických a turistických map okolí, reprodukovaná hudba, salonek, společenské hry k zapůjčení, taneční prostor, televize, televize velkoplošná, teplá jídla po celý den, úschovna jízdních kol, videoprojekc

Režim platby

EuroCard / MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, V Pa

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu

Mohlo by Vás zajímat

Stezka korunami stromů v Janských Lázních Stezka korunami stromů vznikla na okraji Janských Lázní v Krkonoších. Vyhlídková věž, která nabízí rozhledy do okolního stromoví i na Janské Lázně, je vysoká 45 metrů, vodorovná část stezky se nachází ve výšce 24 metrů. Po trase mezi korunami stromů ujdete 1 511 metrů, dolů se lze dostat tobogánem.

Stezka korunami stromů v Janských Lázních


Farmářské stezky v Krkonoších Arniková, orchidejová, hořcová a smilková – to jsou názvy čtyř farmářských stezek vedoucích po krkonošských loukách. Jmenují se podle význačných lučních druhů, které cestou můžete vidět. Na místních farmách si také můžete zakoupit výrobky na tamních loukách vyprodukované.

Farmářské stezky v Krkonoších


Hřiště Krakonošův palouček ve Špindlerově Mlýně Dětské hřiště Krakonošův palouček se nachází v těsné blízkosti panoramatické restaurace Na Pláni, je ideální místem pro návštěvníky hor s dětmi.

Hřiště Krakonošův palouček ve Špindlerově Mlýně


Meďánkovo letteringové hřiště na Medvědíně - nejvýše položené dětské hřiště v Čechách Chcete své děti skutečně zabavit? Špindlerův Mlýn je sázka na jistotu. Vaše ratolesti nepochybně ocení nově vybudovaná dětská hřiště přímo na vrcholcích Krkonoš. Za návštěvu stojí zejména Meďánkovo hřiště - první české letteringové hřiště na Medvědíně, které je postaveno z obřích 3D písmen.

Meďánkovo letteringové hřiště na Medvědíně - nejvýše položené dětské hřiště v Čechách