Certifikované restaurace

Horský hotel Friesovy boudySend by e-mail

Kontakty

Horský hotel Friesovy boudy strážné 95
strážné 543 52
Telefon
724230884
E-mail
info@friesovyboudy.cz
Web
www.friesovyboudy.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
11:30 - 22:00
úterý
11:30 - 22:00
středa
11:30 - 22:00
čtvrtek
11:30 - 22:00
pátek
11:30 - 22:00
sobota
11:30 - 22:00
neděle
11:30 - 22:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
80
Nekuřácké
80
Terasa
30

Doplňkové služby

bezplatné WiFi, billiard, deskové hry k zapůjčení, dětská židle k dispozici, dětské nádobí a příbor k dispozici, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, jídlo s sebou, karty k zapůjčení, klimatizace, kohoutková voda zdarma, nářadí pro cyklisty k zapůjčení, omalovánky a pastelky k dispozici, počítač s připojením na internet, prodej upomínkových předmětů, prodej obědových balíčků, prodej cyklistických a turistických map okolí, reprodukovaná hudba, salonek, společenské hry k zapůjčení, taneční prostor, televize, televize velkoplošná, teplá jídla po celý den, úschovna jízdních kol, videoprojekc

Režim platby

EuroCard / MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, V Pa

název cena hodnocení

Mohlo by Vás zajímat

Větrný mlýn Borovnice u Nové Paky Mlýn z obce Borovnice u Staré Paky byl posledním zachovalým sloupovým větrným mlýnem v Čechách. V roce 1968 byl rozebrán a uložen, v současné době je uložen v kouřimském skanzenu. Na původním místě v Borovnici vyroste jeho kopie.

Větrný mlýn Borovnice u Nové Paky


Dřevěné kryté mosty ve Verdeku Poměrně velmi málo známé jsou dva dřevěné kryté mosty přes Labe ve Verdeku u Dvora Králové nad Labem.

Dřevěné kryté mosty ve Verdeku


Naučná stezka svaté Barbory ve Černém Dole Městys Černý Důl v roce 2017 uvedl do provozu novou trasu Naučné stezky svaté Barbory se šesti zastaveními, enviromentálními atrakcemi po krásné vycházkové trase v okolí Černého Dolu.

Naučná stezka svaté Barbory ve Černém Dole


Vápenická naučná stezka v Černém Dole Vápenickou naučnou stezku naleznete nedaleko centra Černého Dolu s pěti zastávkami a informačními tabulemi o zdejší historické těžbě a zpracování vápence.

Vápenická naučná stezka v Černém Dole