Certifikované restaurace

Grand Moravia RestaurantSend by e-mail

Kontakty

Grand Moravia Restaurant 21. dubna 657
lednice
Telefon
519340130
E-mail
info@grandmoravia.cz
Web
www.grandmoravia.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
11:00 - 22:00
úterý
11:00 - 22:00
středa
11:00 - 22:00
čtvrtek
11:00 - 22:00
pátek
11:00 - 23:00
sobota
11:00 - 23:00
neděle
11:00 - 22:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
100
Nekuřácké
30
Terasa
100

Doplňkové služby

bezplatné WiFi, bezplatný denní tisk, cateringové služby, dětská židle k dispozici, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, grilování příležitostně, hosté dostávají tištěnou účtenku, jídlo s sebou, klimatizace, možnost vstupu s asistenčním psem, možnost umytí kola, nářadí pro cyklisty k zapůjčení, oslavy, party, páteční diskotéky, počítač s připojením na internet, prodej cyklistických a turistických map okolí, reprodukovaná hudba, salonek, svatby, šipky, taneční prostor, teplá jídla po celý den, úschovna jízdních kol, vinné degustace na objednávku či příležitostně, WC, zabijačky příležitostně, zvěřinové hody příležitostně, živá hudba příležitostně

Režim platby

American Express, Diners Club, EuroCard / MasterCard, faktura, hotově americké dolary, hotově anglické libry, hotově české koruny, hotově euro, JCB, Maestro, VISA, VISA Electron

název cena hodnocení

Mohlo by Vás zajímat

Technické zázemí vily Löw-Beer Nový prohlídkový okruh vás provede dosud nepřístupnými prostory technického zázemí vily a seznámí se zachovalými prvky unikátního systému teplovzdušného vytápění. Prohlídky probíhají pouze o víkendech – pravidelně pátek až neděle v časech 10:30, 12:30 a 15:30.

Technické zázemí vily Löw-Beer


Prohlídková trasa hradebním opevněním Znojma Milovníci historie a zajímavých pohledů by si neměli nechat ujít zvláštní prohlídkovou trasu ve Znojmě. Provede turisty hradebním opevněním města, přičemž zavítají i do jeho věží.

Prohlídková trasa hradebním opevněním Znojma


Rytířská jeskyně v Moravském krasu - jediný jeskynní hrad v Česku Rytířská jeskyně se nachází asi 300 m jihovýchodně od známé Kateřinské jeskyně a je neobvyklým příkladem tzv. jeskynního hradu. Žádné písemné zmínky se však nedochovaly a archeologický průzkum datuje jeho vznik do 13. století, kdy sloužil jako strážní hrad. Opuštěn byl v 15. století.

Rytířská jeskyně v Moravském krasu - jediný jeskynní hrad v Česku


Ivančická zastavení - Ptačí hotel Přírodní posezení z dílny Josefa Zahradníka.

Ivančická zastavení - Ptačí hotel