Certifikované restaurace

Grand Moravia RestaurantSend by e-mail

Kontakty

Grand Moravia Restaurant 21. dubna 657
lednice
Telefon
519340130
E-mail
info@grandmoravia.cz
Web
www.grandmoravia.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
11:00 - 22:00
úterý
11:00 - 22:00
středa
11:00 - 22:00
čtvrtek
11:00 - 22:00
pátek
11:00 - 23:00
sobota
11:00 - 23:00
neděle
11:00 - 22:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
100
Nekuřácké
30
Terasa
100

Doplňkové služby

bezplatné WiFi, bezplatný denní tisk, cateringové služby, dětská židle k dispozici, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, grilování příležitostně, hosté dostávají tištěnou účtenku, jídlo s sebou, klimatizace, možnost vstupu s asistenčním psem, možnost umytí kola, nářadí pro cyklisty k zapůjčení, oslavy, party, páteční diskotéky, počítač s připojením na internet, prodej cyklistických a turistických map okolí, reprodukovaná hudba, salonek, svatby, šipky, taneční prostor, teplá jídla po celý den, úschovna jízdních kol, vinné degustace na objednávku či příležitostně, WC, zabijačky příležitostně, zvěřinové hody příležitostně, živá hudba příležitostně

Režim platby

American Express, Diners Club, EuroCard / MasterCard, faktura, hotově americké dolary, hotově anglické libry, hotově české koruny, hotově euro, JCB, Maestro, VISA, VISA Electron

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu

Mohlo by Vás zajímat

Prohlídkový okruh Po stopách Leoše Janáčka v Brně Trasa zahrnuje devět nejdůležitějších míst, která jsou spojena se životem a dílem skladatele Její pastorkyně, Příhod lišky Bystroušky či Sinfonietty, a jehož tvorba patří k tomu nejvýznamnějšímu, co hudba 20. století světu přinesla. Celá trasa měří asi šest kilometrů.

Prohlídkový okruh Po stopách Leoše Janáčka v Brně


Zahradní železnice Blansko Zahradní železnice určená především pro děti. Jedná se o úzkokolejku s kolejištěm dlouhým 18 m.

Zahradní železnice Blansko


Zámek Černá Hora se zámeckým parkem První historická zmínka o hradu v Černé Hoře je z roku 1279. Gotická podoba se mění v roce 1561, kdy Albrecht Černohorský z Boskovic postavil renesanční předhradí a vlastní jádro hradu přestavěl na renesanční zámek. Součástí areálu je park.

Zámek Černá Hora se zámeckým parkem


Spešovská rozhledna u Blanska Dřevěná vyhlídková věž stojí nad obcí Spešov. Na Spešovské rozhledně můžete vidět několik obecních symbolů a historických prvků.

Spešovská rozhledna u Blanska