Certifikované restaurace

Art-Hotel Royal GolfSend by e-mail

Kontakty

Art-Hotel Royal Golf cihelny 5
karlovy vary 364 64
Telefon
353972411
E-mail
reditel@royalgolf.cz
Web
www.royalgolf.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
11:00 - 23:00
úterý
11:00 - 23:00
středa
11:00 - 23:00
čtvrtek
11:00 - 23:00
pátek
11:00 - 23:00
sobota
11:00 - 00:00
neděle
11:00 - 00:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
45
Nekuřácké
100
Terasa
65

Art-hotel Royal Golf stojí na vrchu Tančírna v údolí řeky Teplé, které je považováno za jedno z nejkrásnějších míst Karlových Varů. Ve skutečnosti se jedná pouze o okázalou vilu, ne zámeček, ale po rozsáhlé rekonstrukci a díky blízkosti 18jamkového golfového hřiště nabízí služby vskutku zámecké.
 
Hosté se mohou ubytovat ve stylově a luxusně zařízených pokojích nejen v samotném zámečku, ale i ve dvou přilehlých budovách (dependancích), celková kapacita hotelu je tak 62 lůžek. Hodí se nejen pro golfisty, okolní lesy nabízejí dostatek vyžití i při turistice, nordic walkingu, cyklistice či houbaření. Zároveň se nachází jen pár minut chůze od centra města a od jedné z nejkrásnějších karlovarských lázeňských zón. Přímé spojení s centrem města zajišťuje vlaková trať s krásnými výhledy. Díky své poloze tak hotel nabízí klid a soukromí pro rodinné i firemní akce, oslavy či svatby.
 
Hotelová restaurace s barem klubového stylu v hlavní, zámecké budově, poskytuje prostor pro 65 osob v oddělené kuřácké a nekuřácké části. Místní kuchyně nabízí pokrmy české i mezinárodní kuchyně, připravované z nejkvalitnějších a čerstvých surovin, a to podle tradičních postupů. I díky tomu je restaurace držitelem certifikátu CzechSpecials.
 
V letních měsících je možné navíc posedět i na venkovní terase s vyhlídkou na golfové hřiště a celé údolí. Na této terase je možné uspořádat party, grilování, velmi vhodné jsou pro pořádání romantických svateb, kulturních, společenských i firemních akcí.
 
Zajímavostí tohoto golfového hotelu je pěstování vlastních ekologických produktů přímo na hotelových pozemcích. Hosté tak mohou vyzkoušet potraviny z E-K-O koutku, různé druhy zeleniny a bylinek, pěstované podle přísných ekologických norem.

Doplňkové služby

bezplatné WiFi, cateringové služby, čistič bot, jídlo s sebou, klimatizace, salonek, televize

Režim platby

EuroCard / MasterCard, hotově české koruny, hotově euro, VISA, VISA Electron.

název cena hodnocení

Přihlásit k odběru newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru a budeme Vám pravidelně zasílat nové články do e-mailu

Mohlo by Vás zajímat

Expozice útrpného práva na hradě Loket Děsivou expozici středověkého útrpného práva nabízí autentické prostory sklepního vězení v křídle dolní renesanční bašty na hradě Loket. Jedinečnou podívanou v podání pohyblivých figurín dokreslují mrazivé výkřiky a sténání trestanců.

Expozice útrpného práva na hradě Loket


Kostel Narození svatého Jana Křtitele ve Valči Původně gotický farní kostel Narození sv. Jana Křtitele byl postaven v polovině 13. století na náměstí uprostřed městečka Valeč.

Kostel Narození svatého Jana Křtitele ve Valči


Valečská barokní křížová cesta Začátek nově obnovené křížové cesty se nachází hned za Valčí, v zatáčce silnice vedoucí od zámeckého kostela Nejsvětější Trojice směrem k Vrbici.

Valečská barokní křížová cesta


Letohrádek Jinotaj Valeč Původně barokní stavba v zámeckém parku Valeč je v současné době nepřístupná.

Letohrádek Jinotaj Valeč