Certifikované restaurace

Art-Hotel Royal GolfSend by e-mail

Kontakty

Art-Hotel Royal Golf cihelny 5
karlovy vary 364 64
Telefon
353972411
E-mail
reditel@royalgolf.cz
Web
www.royalgolf.cz
GPS
,

Otevírací doba

Celoroční
pondělí
11:00 - 23:00
úterý
11:00 - 23:00
středa
11:00 - 23:00
čtvrtek
11:00 - 23:00
pátek
11:00 - 23:00
sobota
11:00 - 00:00
neděle
11:00 - 00:00

Více informací

Kapacita
Celá restaurace
45
Nekuřácké
100
Terasa
65

Art-hotel Royal Golf stojí na vrchu Tančírna v údolí řeky Teplé, které je považováno za jedno z nejkrásnějších míst Karlových Varů. Ve skutečnosti se jedná pouze o okázalou vilu, ne zámeček, ale po rozsáhlé rekonstrukci a díky blízkosti 18jamkového golfového hřiště nabízí služby vskutku zámecké.
 
Hosté se mohou ubytovat ve stylově a luxusně zařízených pokojích nejen v samotném zámečku, ale i ve dvou přilehlých budovách (dependancích), celková kapacita hotelu je tak 62 lůžek. Hodí se nejen pro golfisty, okolní lesy nabízejí dostatek vyžití i při turistice, nordic walkingu, cyklistice či houbaření. Zároveň se nachází jen pár minut chůze od centra města a od jedné z nejkrásnějších karlovarských lázeňských zón. Přímé spojení s centrem města zajišťuje vlaková trať s krásnými výhledy. Díky své poloze tak hotel nabízí klid a soukromí pro rodinné i firemní akce, oslavy či svatby.
 
Hotelová restaurace s barem klubového stylu v hlavní, zámecké budově, poskytuje prostor pro 65 osob v oddělené kuřácké a nekuřácké části. Místní kuchyně nabízí pokrmy české i mezinárodní kuchyně, připravované z nejkvalitnějších a čerstvých surovin, a to podle tradičních postupů. I díky tomu je restaurace držitelem certifikátu CzechSpecials.
 
V letních měsících je možné navíc posedět i na venkovní terase s vyhlídkou na golfové hřiště a celé údolí. Na této terase je možné uspořádat party, grilování, velmi vhodné jsou pro pořádání romantických svateb, kulturních, společenských i firemních akcí.
 
Zajímavostí tohoto golfového hotelu je pěstování vlastních ekologických produktů přímo na hotelových pozemcích. Hosté tak mohou vyzkoušet potraviny z E-K-O koutku, různé druhy zeleniny a bylinek, pěstované podle přísných ekologických norem.

Doplňkové služby

bezplatné WiFi, cateringové služby, čistič bot, jídlo s sebou, klimatizace, salonek, televize

Režim platby

EuroCard / MasterCard, hotově české koruny, hotově euro, VISA, VISA Electron

název cena hodnocení

Mohlo by Vás zajímat

Kostel Narození Panny Marie v Toužimi Kostel Narození Panny Marie byl postaven na konci 15. století při městských hradbách. Dnešní stavba kostela pochází z let 1738 - 1742, protože kostel několikrát vyhořel.

Kostel Narození Panny Marie v Toužimi


Zámek Toužim Hrad přestavěný na zámek v okrese Karlovy Vary. Hrad vznikl na místě staršího proboštství a po roce 1623 byl přestavěn ve stylu pozdní renesance a baroka. Z původního Jakoubkova hradu se v suterénu dochovala trojprostorová budova a fragment polygonální věže. Probíhá rekonstrukce a je nepřístupný.

Zámek Toužim


Anglikánský kostel v Mariánských Lázních Anglikánský kostel je pozdním dílem londýnského architekta Williama Burgese, podle jehož plánů byl postaven zdejším stavitelem Friedrichem Zicklerem v roce 1879.

Anglikánský kostel v Mariánských Lázních


Luxury Spa Hotel Atlantic Palace Karlovy Vary Památkově chráněná budova hotelu postavená na začátku 20. století ve stylu Wiener Werkstätte se nachází v srdci karlovarské lázeňské zóny jen několik kroků od Vřídelní kolonády. Hotelové pokoje mají ze svých balkonů nádherný výhled na celé lázeňské centrum.

Luxury Spa Hotel Atlantic Palace Karlovy Vary